Twoja przeglądarka ma wyłączoną opcję obsługi skryptów Java.


Usługa - Doradztwo energetyczne

BuildDesk jest ekspertem z zakresu efektywności energetycznej i wykorzystania energii w budynkach. Oprócz konsultingu wyspecjalizowanego świadczymy również usługi w postaci doradztwa indywidualnego.

Od projektowania po analizę efektów

Dzięki wiedzy i doświadczeniu popartemu konkretnymi faktami nasi konsutlanci przygotowują koncepcje wykorzystania energii w odniesieniu do konkretnego obiketu lub grupy obiketów czy też budynkow wielomieszkaniowych. Doradzają już w fazie projektowania, a następnie analizują efektywność przeprowadzonych prac i doradzają w zakresie przyszłych możliwych usprawnień.

Szerokie spojrzenie

Od analizy potencjalnych start przez nieszczelności okien czy przegród, po wentylację, sposób dostarczania i rozprowadzania ciepła, rodzaj źródła energii i przystosowanie do potencjalnych poziomów zużycia energii, po końcowe zużycie i jego minimalizację - wszystkie działania zmierzające do oszczędności energii a dzięki temu minimalizacji kosztów już w fazie projektowania. To w szerokim skrócie jak wyglądać może konsultacja. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie pod względem efektwyności energetycznej i ekonomicznej.

Modernizacja budynków istniejących

Dzięki narzędziom informatycznym wspierającym procesy redukcji zapotrzebowania na energie aktualnie istniejących budynków możliwe jest uzyskanie oszczedności nawet ponad 50% w stosunku do aktualnego stanu. Łącząc i analizując nie pojedyńczne budynki a zespoły oszczędności te moga być jeszcze większe.

Kontakt

Jeśli są Państwa zainteresowani usługami z zakresu poprawy efektywności energetycznej budynków, konsultacji w fazie projektowania czy doradztwa w zakresie modernizacji prosimy o kontakt.
Konrad Witczak
konrad.witczak@builddesk.pl

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów lub usług BuildDesk zachęcamy do składania pytań przez formularz kontaktowy.

Audyt energetyczny sposobem na efektywność energetyczną