Twoja przeglądarka ma wyłączoną opcję obsługi skryptów Java.


Produkty - Dedykowane oprogramowanie

W dobie rozwoju internetu producenci i firmy usługowe szukają wartości wyróżniających. Jedną z takich wartości jest jest wsparcie działań marketingowych poprzez programy komputerowe przedstawiające zastosowanie, wykorzystanie, cechy danych produktów i usług.

Indywidualne narzędzia informatyczne

BuildDesk Polska oferuje opracowanie merytoryczne oraz produkcję dedykowanego oprogramowania w zakresie analizy energetycznej. Naszymi klientami są producenci materiałów budowlanych i urządzeń stosowanych w budownictwie tacy jak Rockwool, Viessmann, jak również grupa ENERGA.

Sprawdzony model

Przygotowany przez BuildDesk model obliczeniowy zgodny z metodologią świadectw energetycznych oraz normą 13790 jest centralnym elementem programów optymalizacyjnych pozwalających na analizę energetyczną i ekonomiczną stosowania różnych materiałów oraz urządzeń mających wpływ na zużycie energii w budynkach. Dodatkowymi elementami programów są moduły wykonujące obliczenia wg odpowiednich norm branżowych lub celowo opracowanych algorytmów.

Elastyczność formy

Oprogramowanie wykonywane jest w technologii Adobe Flash pozwalającej na uruchomienie online na dowolnym systemie operacyjnym poprzez przeglądarkę internetową, jak również na kompilację do wersji offline. Znaczącą zaletą przyjętej technologii jest bardzo mała objętość gotowych programów, co nie obciąża systemu operacyjnego oraz pozwala na łatwą dystrybucję i komunikację z aplikacją przez Internet.

Kontakt

W przypadku zainteresowania ofertą na dedykowane oprogramowanie prosimy o kontakt.
info@builddesk.pl

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów lub usług BuildDesk zachęcamy do składania pytań przez formularz kontaktowy.

Audyt energetyczny sposobem na efektywność energetyczną