Twoja przeglądarka ma wyłączoną opcję obsługi skryptów Java.


Produkty i usługi

Doradztwo energetyczne

Indywidualne doradztwo energetyczne to m.in. analizy i wskazania poprawy jakości energetycznej budynków czy weryfikacje projektów.
Czytaj więcej

Audyty energetyczne

Audyt energetyczne pozwala określić zakres modernizacji koniecznej do przeprowadzenia i uzyskane dzieki niej oszczędnosci.
Czytaj więcej

Certyfikacja energetyczna

Każdy budynek i lokal nowy, sprzedawany lub wynajmowany musi posiadać świadectwo charakterystyki energetycznej - jak je uzyskać?
Czytaj więcej

Termowizja

Jak sprawdzić którędy ucieka ciepło z budynku? Jak zidentyfikować niebezpieczene elementy w instalacjach? Temu właśnie służy termowizja budynków i instalacji.
Czytaj więcej

Audyty elektryczne

Audyt elektryczny identyfikuje i ocenia tendencje zużycia energii elektrycznej w przedsiębiorstwie czy instytucji, wyznacza optymalne parametry tego zużycia i możliwość generowania oszczędności.
Czytaj więcej

Dedykowane oprogramowanie

BuildDesk przygotowuje indywidualne oprogramowanie pozwalające optymalizowac, analizować dany element budynku z wykorzystaniem rozwiązań Klienta.
Czytaj więcej

Raporty i analizy

BuildDesk Analytics opracowuje na zlecenie indywidualne analizy i raporty, bazując na wiedzy i doświadczeniu z całej Europy oraz na danych zaczerpniętych z systemów informatycznych BuildDesk Energy Software.
Czytaj więcej

Audyt energetyczny sposobem na efektywność energetyczną