Twoja przeglądarka ma wyłączoną opcję obsługi skryptów Java.


Energooszczędny dom

Każdy z nas marzy o pięknym, dużym i przede wszystkim tanim w utrzymaniu domu jednorodzinnym. Chcemy, by w zimie było w nim ciepło, a latem przyjemnie chłodno. A czy taki dom może być domem tanim w utrzymaniu? Czy domy o nietypowej architekturze, wielkich przeszkleniach, z klimatyzacją mogą być tanie? W rzeczywistości większość kosztów energii generowanych jest przez ogrzewanie.

Efektywność energetyczna

Termin efektywność energetyczna jest używany przez media praktycznie bez przerwy.
Czytaj więcej

Projekt

Myśleć o efektywności energetycznej w domu należy zacząć już w momencie projektowania, kiedy zmiany nie wymagają duzych nakładów finansowych.
Czytaj więcej

Elementy domu

Każdy dom składa się z poszczególnych elementów mających istotny wpływ na jego energochłonność, m.in. przegrody, artykuły gospodarstwa domowego.
Czytaj więcej

Użytkowanie

Gdy wybudujemy dom pragniemy jak najszybciej w nim zamieszkać. Juz wtedy warto zainwestować w energooszczedne urządzenia.
Czytaj więcej

Energia odnawialna

W dzisiejszym świecie energia pozyskiwana jest przede wszystkim ze źródeł kopalnych, nieodnawialnych zapasów ropy naftowej, gazu ziemnego czy węgla.
Czytaj więcej

Praktyczne rady

Pewien potencjał jest ukryty w elementach naszego domu, które pozornie nie mają z oszczędnością energii żadnego związku.
Czytaj więcej

Indywidualne doradztwo

Chciałbyś przeanalizować swój projekt? Poprawić go pod względem energetycznym? A może planujesz modernizację? Skorzystaj z indywidualnego doradztwa.

Audyt energetyczny sposobem na efektywność energetyczną